Република България ■ Община Разград

АНКЕТНА КАРТА ЗА КАЧЕСТВОТО НА АДМИНИСТРАТИВНОТО ОБСЛУЖВАНЕ

АНКЕТНА КАРТА ЗА КАЧЕСТВОТО НА АДМИНИСТРАТИВНОТО ОБСЛУЖВАНЕ

Анализ и обобщение на анкетни карти за измерване качеството на административното обслужване в Община Разград 

 

 

Видеогалерия

Анкета

1. Знаете ли, че Вашата община е избрана по Българо-швейцарската програма за сътрудничество (БШПС) като пилотна община за изграждане на общински център за разделно събиране и съхраняване на опасни битови отпадъци?



Резултати

Анкета

2. Знаете ли кои са видовете опасни битови отпадъци?



Резултати
Начало Спорт 10-те най добри спортисти на Разград за 2010 година.


10-те най добри спортисти на Разград за 2010 година.

Внимание, ще се отвори в нов прозорец. ПДФПечатЕ-мейл

Sportisti2010

 

Спортист № 1 

ДИЛЯВЕР ЗАИД ЗАИДроден на 11. 01. 1993 г. състезател по борба на СК “Л. Ахмедов” гр. Разград.
Класиране:
• ЕП /Европейско първенство/, /гр. Сараево/ за кадети – кат. 100 кг., второ /2/ място.
• ДЛОП /Държавно лично отборно първенство/ , /гр. Търговище/ за кадети - кат. 100 кг., първо /1/ място.
• ДЛП /Държавно лично първенство/, /гр. София/ за кадети – кат. 100 кг., първо /1/ място.

 dilyaver_zaid

 

Спортист №2

БЕН ГЕТТЕМАНС – роден на 18.01.1991г., състезател по лека атлетика на СК "Лудогорец", гр. Разград.
Класиране:
• СП /Световно първенство/ за младежи до 20 години, /Канада/ - тласкане на гюлле, осемнадесето /18/ място.
• ДИП за младежи до 20 години, /гр. София/ - тласкане на гюлле, първо /1/ място.
• ДИП за младежи до 20 години, /гр. София/ - мятане на диск, първо /1/ място.

 

Спортист № 3

АХМЕД ЮСУФ АЛИ– роден на 10.02.1994г., състезател по борба на СК "Л. Ахмедов" гр. Разград.
Класиране:
• ЕП /гр. Сараево/ за кадети – кат.54 кг., пето /5/ място.
• ДЛОП /гр. Търговище/ за кадети - кат.54 кг., първо /1/ място.
• ДЛП /гр. София/ за кадети - кат.54 кг., първо /1/ място.

Ahmed_Iusuf

 

Спортист № 4

ИВАЙЛО ЕНЧЕВ ЕНЧЕВ – роден на 05.09.1989г., състезател по шахмат на СК "Абритус", гр. Разград.
Класиране:
• Открито Балканско първенство, /о. Икария, Гърция/ за мъже – класически шахмат, второ /2/ място.
• Опен Мемориал "Милко Бобоцов", /гр. София/ за мъже – класически шахмат, второ /2/ място.
• Опен "Мисионис", /гр. Търговище/ за мъже – класически шахмат, второ /2/ място.

IvayloEnchev

 

Спортист № 5

БОЯН РОСЕНОВ БОНЕВ - роден на 27.09. 1986 г., състезател по стрелба с лък на СК “Антибиотик” гр. Разград.                       
Класиране:
• ЕП за мъже /Хърватска/ - отборно, четвърто /4/ място.
• ДЛОП за мъже в зала /гр. София/ - отборно, второ /2/ място.
• ДОП за мъже на открито /К.К. Албена/ - отборно, първо място /1/ място.

boqn_bonev

 

Спортист № 6

НАДЕЖДА ДИМИТРОВА ИЗВОРОВА - родена на 08.07.1993г., състезател по лека атлетика на СК “Лудогорец”, гр. Разград.       
Класиране: 
• ДИП за девойки до 18 години / София / - 800 м., първо /1/ място.
• ДИП за девойки до 20 години / София / - 800 м., първо /1/ място.
• ДИП за девойки до 20 години /гр. София/ - 1500 м., второ /2/ място.

NadezhdaIzvorova

 

Спортист № 7

ДЕНИЗ АЙДЪН АЛИроден на 09.11.1993г., състезател по колоездене на спортен клуб “Спринт” гр. Разград. 
Класиране:
• ЕП, /гр. Санкт Петербург/ за мъже – спринт, девето /9/ място.
• ДЛОП, /гр. Разград/ за мъже – италианско преследване, трето /3/ място.
• ДЛОП, /гр. Разград/ за мъже – 4000 м.отборно преследване, четвърто /4/ място.

Cycling_road

 

Спортист № 8

КАЛОЯН ЖИВКОВ НИКОЛОВроден на 29. 06. 1994 г. състезател по тенис на СК “Разград” гр. Разград.                                      
Класиране:
• ДП, /гр. Плевен/ за юноши до 16 години – сингъл, първо /1/ място.
• Държавен турнир за юноши до 18 години , /гр. Ямбол / – сингъл, полуфинал.
• Държавен турнир за юноши до 18 години , /гр. Сливен/ – сингъл, полуфинал.

tenisist

 

Спортист № 9

БЕЛМИН НЕДЖАТ ХАСАНродена на 27.04.1971г., състезател по стрелба с лък на СК “Антибиотик,” гр. Разград. 
Класиране:
• ДЛОП за жени на открито/ К.К. Албена / - първо /1/ място.
• Национален турнир за жени на открито / гр. Казанлък / - първо /1/ място.
• Национален турнир за жени на открито /гр. Разград / - първо /1/ място.

BelminHasan

 

Спортист № 10

ДИМИТЪР ВЕСЕЛИНОВ ЙОРДАНОВ- роден на 06.01.1995г., състезател по лека атлетика на СК “Лудогорец” гр. Разград.             
Класиране:
• ДИП за юноши до 16 години, /гр. София/ - петобой, първо /1/ място.
• ДИП за юноши до 16 години, /гр. София/ - шестобой, първо /1/ място.
• ДИП за юноши до 16 години, /гр. София/ - осмобой, четвърто/4/ място.

dimitar

 

Отбор на годината, 2010

СКТМ "Лудогорец"- тенис на маса, мъже.                                                                                                                           
Класиране:
• ДОП, "А" група за мъже – първо /1/ място.

TENIS_OTBOR

 

Най- перспективен млад състезател на годината, 2010 

ЕЛЕНА БОРИСЛАВОВА БОРИСОВАродена на 30.03.1997г. състезател по лека атлетика на СК "Лудогорец" гр.Разград.
Класиране:
• ДИП, за момичета до 14 години /гр.София/ - трибой, първо /1/ място.
• ДИП, за момичета до 14 години /гр.София/ - четирибой, първо /1/ място.
• ДИП, за момичета до 16 години /гр.Луковит/ - крос, четвърто /4/ място.

elena

 

ТРЕНЬОР НА ГОДИНАТА, 2010

КРАСЕН ВЕНЕЛИНОВ ЦОНЕВтреньор по лека атлетика в СКЛА "Лудогорец", треньор на: 

БЕН ГЕТТЕМАНС – роден на 18.01.1991г., състезател по лека атлетика на СК “Лудогорец”, гр. Разград.
Класиране:
• СП /Световно първенство/ за младежи до 20 години, /Канада/ - тласкане на гюлле, осемнадесето /18/ място.
• ДИП за младежи до 20 години, /гр. София/ - тласкане на гюлле, първо /1/ място.
• ДИП за младежи до 20 години, /гр. София/ - мятане на диск, първо /1/ място.

НАДЕЖДА ДИМИТРОВА ИЗВОРОВА - родена на 08.07.1993г., състезател по лека атлетика на СК “Лудогорец”, гр. Разград.
Класиране: 
• ДИП за девойки до 18 години / София / - 800 м., първо /1/ място.
• ДИП за девойки до 20 години / София / - 800 м., първо /1/ място.
• ДИП за девойки до 20 години /гр. София/ - 1500 м., второ /2/ място.

ДИМИТЪР ВЕСЕЛИНОВ ЙОРДАНОВ- роден на 06.01.1995г., състезател по лека атлетика на СК “Лудогорец” гр. Разград.
Класиране:
• ДИП за юноши до 16 години, /гр. София/ - петобой, първо /1/ място.
• ДИП за юноши до 16 години, /гр. София/ - шестобой, първо /1/ място.
• ДИП за юноши до 16 години, /гр. София/ - осмобой, четвърто/4/ място.

ЕЛЕНА БОРИСЛАВОВА БОРИСОВА– родена на 30.03.1997г. състезател по лека атлетика на СК "Лудогорец" гр.Разград.
Класиране:
• ДИП, за момичета до 14 години /гр.София/ - трибой, първо /1/ място.
• ДИП, за момичета до 14 години /гр.София/ - четирибой, първо /1/ място.
• ДИП, за момичета до 16 години /гр.Луковит/ - крос, четвърто /4/ място.

 

KrasenConev

Снимки от награждаването

 


Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от Община Разград и при никакви обстоятелства не може да се счита, че този сайт отразява официалното становище на Европейския съюз и на Управляващия орган на ОПАК. 

Официален web сайт на Община Разград, 7200 Разград, бул."Бели Лом" №37А, тел.: (084) 660 091, факс: (084) 660 090, ел.поща: obshtina@razgrad.bg

Страницата razgrad.bg използва "бисквитки" само , за да Ви предостави нужното съдържание. Повече за това, как използваме "бисквитките" може да прочетете тук.

Приемам "бисквитките".
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk