Декларации по чл. 35 от ЗПКОНПИ

  • РЪКОВОДСТВО

    Длъжност

    ЛИЦЕ ЗАЕМАЩО ПУБЛИЧНА ДЛЪЖНОСТ

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Заместник кмет

    Галина Милкова Георгиева - Маринова

    2019

     

    Заместник кмет

    Ердинч Ахмедов Хасанов 

    2019

     

    Секретар

    Нели Стоянова Добрева 

    2019

    встъпителна

    Read More
  • ГЛАВЕН АРХИТЕКТ

    Длъжност

    ЛИЦЕ ЗАЕМАЩО ПУБЛИЧНА ДЛЪЖНОСТ

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Главен архитект

    арх. Илин Любомиров Солаков

    2019

     

    Read More
  • Звено за вътрешен одит

    Длъжност

    Име 

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Главен вътрешен одитор

    Даринка Неделчева Илиева

    2019

    встъпителна

    Старши вътрешен одитор

     

     

     

    Read More
  • ДИРЕКЦИЯ "ПРАВНО НОРМАТИВНО ОБСЛУЖВАНЕ"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    чл.35 ал.1 т.4

    Директор дирекция

    Хубан Евгениев Соколов

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Главен юрисконсулт

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    чл.35 ал.1 т.4

    Главен юрисконсулт

    Сабри Велиев Дурльов

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Обществени поръчки

    Длъжност Име чл.35 ал.1 т.1 чл.35 ал.1 т.2 чл.35 ал.1 т.4
    Юрисконсулт - обществени поръчки Кристина Ивелинова Колева

    2019

    2019

    встъпителна  
    Главен юрисконсулт - обществени поръчки Виргиния Николаева Станкова 2019 встъпителна 2019
    Старши юрисконсулт - обществени поръчки        
    Главен юрисконсулт - обществени поръчки Веселка Младенова Дакова  2019 встъпителна  
    Старши юрисконсулт - обществени поръчки Мирослава Владимирова Михайлова

    2019

    2019

    встъпителна  
    Главен юрисконсулт - обществени поръчки Билял Ибрахимов Црънгалов 2019 встъпителна  
    Read More
  • ДИРЕКЦИЯ "КУЛТУРА СПОРТ И ТУРИЗЪМ"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2 чл.35 ал.1 т.3

    Директор

    Виолета Антонова Атанасова

    2019

    2019

    встъпителна

     
    Read More
  • Експерти "Култура и туризъм"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2 чл.35 ал.1 т.3

    Гл. експерт

     

     

    Гл. експерт „Култура” 

           

    Младши експерт

    Росица Рашкова Раденкова

    замества се от

    Нели Георгиева Николова

     

     

    2019

    встъпителна

     

    встъпителна

     

    Младши експерт

           
    Read More
  • "Спорт"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2 чл.35 ал.1 т.3

    Гл. експерт "Спорт"

    Валери Бойчев Деков

    2019

    встъпителна

     
    Read More
  • Връзки с обществеността, протокол и международни дейности

    Длъжност Име чл.35 ал.1 т.1 чл.35 ал.1 т.2
    Старши експерт Магдалина Йорданова Банкова  2019 встъпителна
    Главен специалист-сътрудник Красимира Илиева Василева  2019 встъпителна
    Главен специалист-сътрудник       
    Read More
  • ДИРЕКЦИЯ "ФИНАНСОВИ ДЕЙНОСТИ И МДТ"

    Длъжност

    Име

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Директор

     Полина Тодорова Иванова

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Отдел "Местни данъци и такси"

    Длъжност

    Име

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Началник отдел

    Кремена Красимирова Приставова 

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    Мариана Маринова Дочева

    2019

    встъпителна

    Главен инспектор

    Росен Йорданов Стоянов

    2019

    встъпителна

    Инспектор

    Павлинка Игнатова Петкова

    2019

    встъпителна

    Юрисконсулт

    Димитър Василев Генов 

    2019

    встъпителна

    Данъчен инспектор

    Стоян Валентинов Стоянов

    2019

    встъпителна

    Юрисконсулт

    Емине Алкин Хюсеинова

    замесващ Мариета Станимирова Борисова

      

    2019

    встъпителна

    встъпителна

    Read More
  • Счетоводство

    Длъжност

    Име

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Главен счетоводител

     Миглена Стефанова Дучева

    2019

    встъпителна

    Ст. счетоводител

    Павлина Тодорова Вангелова

    2019

    встъпителна

    Ст. счетоводител

    Велина Великова Дачева

    2019

    встъпителна

    Ст. счетоводител

    Недялка Георгиева Янкова

    2019

    встъпителна

    Ст. счетоводител

    Галина Стоянова Йорданова

     

     

    Ст. счетоводител

    Габриела Красимирова Иванова-Илиева

    2019

    встъпителна

    Счетоводител

    Габриела Миленова Петрова 2019 встъпителна
    Read More
  • Бюджет

    Длъжност

    Име

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Главен експерт

    Даниела Йорданова Николова

    2019

    встъпителна

    Read More
  • ТРЗ и Човешки ресурси

    Длъжност

    Име

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Главен експерт

    Мартина Румянова Цолова

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    Севдалина Иванова Карачанова

    2019

    встъпителна

    Главен експерт "Човешки ресурси"

    Милена Найденова Рашкова 

    2019

    встъпителна

    Главен експерт "Човешки ресурси"

    Галина Тодорова Великова 

    2019

    встъпителна

    Read More
  • ДИРЕКЦИЯ "ПРОГРАМИ И ОКОЛНА СРЕДА"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Недим Ахмедов Тахиров

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Отдел "Програми и проекти"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Началник отдел

    Христина Димитрова Русева

    2019

    встъпителна

    Старши експерт

    Даниела Тодорова Неделчева

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    Пешо Димитров Димитров

    2019

    встъпителна

    Мл. експерт

    Света Красимирова Маринова

    2019

     встъпителна

    Read More
  • Отдел "Околна среда"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Гл. експерт

    Иван Василев Дучев

    2019

    встъпителна

    Младши експерт - екология

    Елвин Ердоан Шукриева

    2019

    встъпителна

    Младши експерт - екология

    Айля Юмерова Кърджалиева

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

     

    Read More
  • Отдел "Инвестиционни дейности"

    Длъжност

    Име

    чл.35,ал.1,т.1

    чл.35,ал.1,т.2

    Началник отдел

    Галина Панайотова Замфирова

    2019

    встъпителна

    Главен експерт "Поддръжка ЕЛ и ОВ"

    инж. Дончо Иванов Дончев

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    инж. Камен Димитров Илиев

    2019

    встъпителна

    Старши експерт

    Иван Тодоров Иванов

    2019

    встъпителна

    Главен специалист инвеститорски контрол

         
    Read More
  • ДИРЕКЦИЯ "ТСУ, ОБЩИНСКА СОБСТВЕНОСТ И КОНТРОЛ В СТРОИТЕЛСТВОТО"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор на дирекция

    Христо Стоянов Христов

    2019

    встъпителна

    Старши специалист

         

    Старши юрисконсулт

    Петя Валентинова Петрова 2019

    встъпителна

    Read More
  • Отдел "Териториално и селищно устройство, кадастър и търговия"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Началник отдел

         

    Главен експерт

    Ангел Георгиев Ангелов

    2019

    встъпителна

    Старши специалист

         
    Read More
  • Търговия

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Главен експерт

    Диана Стоянова Петкова

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    Галя Василева Маринова

    2019

    встъпителна

    Старши експерт

    Емилия Пенчева Рачева 2019  
    Read More
  • Отдел "Контрол по строителството ОРО и транспорт"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Началник отдел

         

    Главен инспектор

     Теодор Иванов Тодоров

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Транспорт

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Главен експерт "Транспорт"

    Станимир Тодоров Стоянов

    2019

    встъпителна

    Старши експерт

    Милен Асенов Миланов

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Контрол по обществен ред и транспорт

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Старши инспектор ОРО

    Пенка Тодорова Спиридонова

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Отдел "Общинска собственост и земеделие"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Н-к отдел

    Иван Тодоров Ненов

    2019

    встъпителна

    Главен експерт "Общинска собственост"

    Ирина Иванова Илиева

    2019

    встъпителна

    Главен експерт "Общинска собственост"

    Магдалена Михайлова Петрова

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Земеделие и стопанска дейност

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Главен експерт Земеделие и стопанска дейност

    Михаил Стефанов Балтаджиев

    2019

    встъпителна

    Старши експерт Земеделие и гори

    Пенка Димитрова Парашкевова

    2019

    встъпителна

    юрисконсулт

    Стамена Стоянова Иванова

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    Мирослава Георгиева Дзанева 

    2019

    встъпителна

    Управител ИБЖПК

    Чавдар Ников Черников 2019  встъпителна
    Read More
  • ДИРЕКЦИЯ "ХУМАНИТАРНИ ДЕЙНОСТИ"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

     

     

     

    Read More
  • Отдел Здравеопазване

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Началник отдел

    Йълдъз Хаккъ Шеремет

    2019

    встъпителна

    Директор ДЯ „ЗВЕЗДИЦИ”

    Нина Петрова Иванова

    2019

    встъпителна

    Директор ДЯ „СЛЪНЧЕВО ДЕТСТВО”

    Юлия Христова Иванова

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Отдел "Образование"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Началник отдел

    Красимира Танасова Кирчева

    2018

    2019

    встъпителна

    Главен експерт "Средно образование"

    Даринка Иванова Димитрова

    2019

    встъпителна

    Младши експерт ”Предучилищно възпитание”

     

     

     

    Главен счетоводител

    Галина Неделчева Крумова

    2019

    встъпителна

    експерт "ЧР и ТРЗ"

    Ралица Стоянова Дечева

    2019

    встъпителна

    експерт "ЧР и ТРЗ"

    Весиле Хасан Хатиб

    2019

    встъпителна

    Главен експерт "Възпитателна работа, програми и проекти"

    Теодора Найденова Ненкова

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ № 2 "Лудогорче" Разград

    Светла Георгиева Чавеева

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ № 3 "Приказка" Разград

    Румяна Радева Ненова

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ № 4 "Митко Палаузов" Разград

    Ценка Иванова Русева

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ № 5 "Незабравка" Разград

    Катя Младенова Георгиева

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ № 6 "Шесте Ястребинчета" Разград

    Петя Неделчева Станева

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ № 7 "Васил Левски" Разград

    Антония Георгиева Колева

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ № 8 "Райна Княгиня" Разград

    Ивалина Русинова Стойчева

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ № 11 "Детелина" Разград

    Бонка Петкова Коцева

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ № 12 "Зорница" Разград

    Снежана Иванова Хъневска

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ №14 "Славейче" гр. Разград

    Младенка Василева Ботева

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ №1 „Щастливо детство” с. Раковски

    Анелия Ангелова Стоянова

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ  „Пролет” с.  Раковски

    Милена Върбанова Минкова

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ „Георги Димитров” с. Благоево

    Лидия Владимирова Мизурска

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ №2 „Дора Габе” с. Ясеновец

    Айсел Мустафова Махмуд

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ  „Радост” с. Мортагоново

    Фериде Ахмед Али

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ  „Осми март” с.  Дянково

    Недялка Димитрова Цанева

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ  „Пролет” с. Стражец

    Петя Минкова Стефанова

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ  „Здравец” с. Гецово

    Милена Кънчева Христова

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ  „Митко Палаузов” с.  Киченица

    Елена Христова Вълкова-Трифонова

    2019

    встъпителна

    Директор ДГ  „Гълъбче” с.  Топчии

    Нели Иванова Йорданова

    2019

    встъпителна

    Директор УСШ „Руси Бухтев”

    Цветан Тодоров Танев

    2019

    встъпителна

    Директор ЦУТНТ

    Цветанка Василева Русева

    2019

    встъпителна

    Директор Център за работа с деца

    Даниела Димитрова Куртгева

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Отдел "Социални дейности"

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Началник отдел

    Росица Бончева Георгиева

    2019 встъпителна

    Старши експерт

    Кольо Недков Колев

    2019

    встъпителна

    Главен счетоводител

    Даниела Лазарова Йорданова

    2019

    встъпителна

    ДОМАШЕН СОЦИАЛЕН ПАТРОНАЖ /ДСП/ гр. Разград

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Янка Трифонова Георгиева

    2019

    встъпителна

    ЦЕНТЪР ЗА СОЦИАЛНА РЕХАБИЛИТАЦИЯ И ИНТЕГРАЦИЯ „Емилиян” /ЦСРИ/ гр. Разград

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Милкана Стоянова Михайлова

    2019

    встъпителна

    КОМПЛЕКС ОТ ЦЕНТРОВЕ ЗА НАСТАНЯВАНЕ ОТ СЕМЕЕН ТИП ЗА ДЕЦА/МЛАДЕЖИ БЕЗ УВРЕЖДАНИЯ

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Нели Минчева Русева

    2019

    встъпителна

    КОМПЛЕКС ОТ ЦЕНТРОВЕ ЗА НАСТАНЯВАНЕ ОТ СЕМЕЕН ТИП ЗА ДЕЦА/МЛАДЕЖИ С УВРЕЖДАНИЯ

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Ралица Дамянова Янкова

    2019

    встъпителна

    ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ВЪЗРАСТНИ ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ "ПОДАЙ РЪКА" гр. Разград

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Елена Пенчева Първанова

    2019

    встъпителна

    Комплекс за социални услуги за възрастни хора с увреждания с. Просторно, общ. Разград

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Диана Енчева Георгиева

    2019

    встъпителна

    ДОМ ЗА СТАРИ ХОРА /ДСХ/ гр. Разград

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Лейман Османова Тюлеоглуева

    2019

    встъпителна

    ДОМ ЗА ВЪЗРАСТНИ ХОРА С ДЕМЕНЦИЯ /ДВХД/ гр. Разград

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Теосвета Микова Лазарова

    2019

    встъпителна

    Дневен център за деца с увреждания

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Надежда Станчева Дачева

    2019

    встъпителна

    Център за работа с деца на улицата

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Катя Иванова Радева

    2019

    встъпителна

    Звено Майка и бебе

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2

    Директор

    Светослава Благовестова Трифонова

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Местна комисия за борба с противообществени прояви на малолетни и непълнолетни

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1 чл.35 ал.1 т.2

    Ст. експерт-секретар

    Диана Тодорова Господинова

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Общински съвет по наркотични вещества

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1 

    чл.35 ал.1 т.2

    Секретар

    Станислава Иванова Петрова

    2019

    встъпителна

    Превантивно-информационен център към ОбСНВ

    Главен експерт

    Димитър Трифонов Димитров

    2018

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    Гергана Георгиева Йорданова

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    Миневер Ремзиева Мехмед

    2019

    встъпителна

    Главен експерт - ПИЦ

    Йорданка Цонева Маркова

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Звено „Обслужване на Общински съвет”

    Длъжност

    Име

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Специалист

     Нефис Илхан Февзи    

    Главен специалист

    Светлозара Венелинова Захариева  

     

    Read More
  • Отдел "Гражданска регистрация и административно обслужване на населението"

    Длъжност

    Име

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Началник отдел

    Марияна Великова Димитрова

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    Сюзан Хъкметова Хасанова

    2019

    встъпителна

    Старши експерт

    Елка Кръстева Тодорова

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    Радостин Станчев Мицов

    2019

    встъпителна

    Read More
  • Информационно обслужване

    Длъжност

    Име

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Главен експерт

    Адриан Димитров Атанасов

    2019

    встъпителна

    Главен експерт

    Галя Кръстева Кръстева

    2019

    встъпителна

    Младши експерт

     

       

    Старши експерт

    Десислава Стилиянова Тоцева

    2019

    встъпителна

    Read More
  • АСД, деловодство и архив

    Длъжност

    Име

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Старши експерт - АСД, деловодство и архив

     

     

     

    Старши експерт - деловодител

    Пламена Неделчева Тодорова

     

     

    Старши експерт

    Силвия Миленова Янева 

     2019

    встъпителна

    Младши експерт

    Хафизе Реджеб Кадриева

     2019

    встъпителна

    Read More
  • Други дейности към общинска администрация

    Служба

    Име

    чл.35 ал.1 т.1 

    чл.35 ал.1 т.2 

    Мл.експерт „Етнически и интеграционни въпроси

     Емануил Александров Николов

    2019

    встъпителна

    Организация, контрол и изпълнение дейностите по поддържане чистотата в обществените територии

    Ръководител звено

    Николай Добромиров Николаев

    2019

    встъпителна

    Младши експерт

    Рефие Гюрсел Хюсню

    2019

    встъпителна

    Read More
  • КМЕТСТВА

    Населено място с.Островче

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2
    Кметски наместник Лина Тошкова Тодорова

    2019

    встъпителна

    Населено място с.Черковна

    Длъжност

    Име

    чл.35 ал.1 т.1

    чл.35 ал.1 т.2
    Кметски наместник Мариетка Димитрова Жекова

    2019

     встъпителна
    Read More
  • Културни институти

    Капански ансамбъл

    Длъжност 

    Име 

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Директор

    Светослав Гутев Митев

    2019

    встъпителна

    Исторически музей

    Длъжност 

    Име 

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Директор

    Галена Недкова Радославова-Чобанова

    2019

    встъпителна

    Художествена галерия "Илия Петров"

    Длъжност 

    Име 

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Директор

    Тодор Тодоров

    2019

    встъпителна

    Регионална библиотека "Проф. Боян Пенев"

    Длъжност 

    Име 

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Директор

    Женета Александрова

    2019

    встъпителна

    Туристически информационен център

    Длъжност 

    Име 

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Ръководител

    Катерина Тодорова Ганева

    2019

    встъпителна

    Общинско радио - Разград

    Длъжност 

    Име 

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    главен инженер

    инж. Анко Аврамов

    2019

    встъпителна

    Редактор

     

     

     

    Общински културен център

    Длъжност 

    Име 

    чл.35,ал.1, т.1

    чл.35,ал.1, т.2

    Директор

    Атанас Пенчев Атанасов

    2019

    встъпителна

    Read More
  • ОБЩИНСКИ ПРЕДПРИЯТИЯ

    ЛИЦЕ ЗАЕМАЩО ПУБЛИЧНА ДЛЪЖНОСТ

    чл.35 ал.1 т.1 

    чл.35 ал.1 т.2
    Директор на ОП "Общински пазари" - Разград -  Данаила Шишева 2019 встъпителна
    Управител на ОП "Обреден дом "  - Стоян Рачев 2019 встъпителна
    Директор на ОП "Бизнес зона "Перистър""   - Ивайло Димитров Ганев 2019 встъпителна
    Директор на ОП "Ремонтстрой"   - Петър Русев Петров 2019 встъпителна
    Директор на ОП "УСХПД"   - Несрин Хасан Шериф 2019 встъпителна
    Директор на ОП "Разградлес"   - Милена Стоянова Манева 2019 встъпителна
    Директор на ОП "Паркстрой"   - Валентин Стефанов Стоянов 2019 встъпителна
    Read More
  • 1